Novinky

Slavíci se slétají nad Sázavou

  7. 4. 2016 - 08:02
Již 3. srpna vypukne další ročník oblíbeného festivalu Sázavafest. A návštěvníci se mají opět na co těšit. Festival nově přidává nultý den, který publikum rozehřeje ve velkém. V lesoparku ve Světlé nad Sázavou totiž program nezahájí nikdo menší než několikanásobná česká slavice, Lucie Bílá. Držet krok s ní navíc bude Kamil Střihavka. Ten odzpívá první festivalový tón v 19:30 hod. Nenechte si ujít skvělá nezkrácená vystoupení obou velikánů naší populární hudby a přijďte se pobavit již o den dříve.

FINAL STAIR a jejich evropské turné!

FINAL STAIR a jejich evropské turné!
  11. 3. 2016 - 17:02
Final Stair přitahuje celé generace svým čistým a upřímným zvukem. Svou energickou show skupina osloví každého, i toho nejnáročnějšího posluchače. Svou energií a vášní vynikají nad ostatními a posluchač se tak ocitá ve světě hudebních zázraků.

M.I.N.E. sólový projekt od frontmana Camouflage

M.I.N.E. sólový projekt od frontmana Camouflage
  7. 3. 2016 - 14:02
Markus Meyn, frontman z legendární elektronické skupiny Camouflage založil sólový projekt - kapelu M.I.N.E. A právě česká premiéra tohoto projektu proběhne u nás v létě na Sázavafestu. Zazní, jak nové elektronické pecky, tak i největší hity od skupiny Camouflage.

Líbil se Vám Sázavafest 2015? Hlasujte ve Zlaté jeřabině!

  2. 3. 2016 - 12:02
Líbil se Vám Sázavafest 2015? Skvělé kapely jako Alphaville, Kosheen, Sinplus, Rytmus, Tomáš Klus a spousty dalších... FAMILY FUN ZÓNA - atrakce i pro ty nejmenší návštěvníky festivalu a pro noční život taneční stan White House?

O festivalu


SÁZAVAFEST 2015 | Official Aftermovie

Z původní jednodenní akce v roce 2001 s jedním podiem a kapacitou areálu 1.800 lidí se postupně přirozeným vývojem stal Sázavafest renomovaným evropským multikulturním festivalem, který nabízí třídenní program několika scénách. Návštěvnost festivalu dosáhla čísla 20.000 lidí a zájem o festival každým rokem stoupá, což je pro pořadatele nejen výzvou, ale také velkým závazkem.

Dramaturgie festivalu má jasný cíl, budovat multikulturní festival s dominantním postavením hudby, která se nebojí pestrosti a naopak sází na multižánrovost.

MULTIKULTURNOST: hudba, divadlo, film, autorská čtení, výstavy, výtvarné dílny, workshopy atd.

MULTIŽÁNROVOST: world music, rock, pop, reggae, ska, jazz, blues, dance, hip hop atd.

Sázavafest pravidelně nabízí to nejlepší z domácí scény, představuje vybrané zajímavé zahraniční interprety, ale davá prostor i zajímavým mladým kapelám a projektům.

Řekli o nás

Sprchy, čisté Toi, skvělé prostředí a menší fronty, rozlehlé místo pro stanování, v okolí hospody, rybníky, les, každý rok skvělé kapely... výborný festival, který doporučuji!
Nejlepší prodlouženy víkend za celé prázdniny.. S přáteli:)
Líbilo se Vám na festivalu? Ohodnoťte nás!
Děkujeme!

  Chcete pracovat na Sázavafestu?
Vyplnit dotazník uchazeče  
Do konce června se Vám ozveme.
  Jste skupina a chcete hrát na SÁZAVAFESTU?
Zaregistrujte svou kapelu  
  Na festival mají volný vstup pouze řádně akreditovaní novináři.
Žádost o akreditaci  
  Chcete provozovat svůj stánek na SÁZAVAFESTU?
Nabídka stánkového prodeje  

Napište nám

  Jestliže máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání...