Cesta na festival

  Pojeď na SÁZAVAFEST s BlaBlaCarem

Lístky na letošní SÁZAVAFEST tě už hřejou v kapse a zrovna přemýšlíš, jak se dostat na místo? Jednoduché, rychlé a levné spojení ti nabízí spolujízda přes BlaBlaCar!

BlaBlaCar je největší komunita pro spolujízdu na světě. Spojuje řidiče s volnými místy v autě a cestující na stejné trase. Díky spolujízdě ušetříš čas i peníze.

► Hledáš cestu? Vyhledej si požadovanou trasu v nabídce jízd, domluv se s řidičem a cestuj na SÁZAVAFEST levně, rychle a pohodlně.

► Nabízíš místo? Pokud do Světlé bereš svoje auto, nabídni volná místa a domluv se s cestujícími na sdílení nákladů.

  Spolujízda v mobilu

Spolujízdu si můžeš pohodlně domluvit i na cestu domů. Stáhni si appku pro Android nebo iOS se všemi klíčovými funkcemi do mobilu zdarma a měj BlaBlaCar u sebe.


Vlak / Autobus

Vlaková a autobusová stanice "Světlá nad Sázavou" jsou vzdáleny pouhých 300 metrů od hlavního vstupu do areálu festivalu, stejně tak do stanového městečka.

Sleva 50 % s VLAK+ na zpáteční jízdné

Zdaleka nejpohodlnějším způsobem dopravy na SAZAVAFEST je vlak. Na hlavní nádraží SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU se lze pohodlně dostat ze všech částí České republiky. I letos ve spolupráci s Českými drahami bude platit tarif Vlak+ SAZAVAFEST2017. Tedy kupte zpáteční jízdenku na festival a jeďte zpět zdarma.

Při koupi u pokladny sdělíte, že chcete zpáteční jízdenku Vlak+ SAZAVAFEST 2017 a dostanete jízdenku se slevou 50% ze základního jízdného. Tarif se týká zpátečních jízdenek do stanice Světlá nad Sázavou, nádraží.
POZOR! Jízdenky s tarifem VLAK+ SAZAVAFEST s prodlouženou platností lze zakoupit výhradně na pokladnách Českých drah, nikoliv on-line!
Aby sleva platila, je nutné si jízdenku nechat označit razítkem na přední straně ve stánku Českých drah přímo v areálu festivalu. Pokud bude na jízdence razítko chybět, bude cestující nucen zaplatit za cestu zpět cenu, na kterou prokáže nárok. Slevu není možné kombinovat s dalšími slevami s výjimkou slevy pro děti do 15 let.
Důležité upozornění: je zcela nezbytné, abyste u pokladen požadovali tarif s přesným názvem Vlak+ SAZAVAFEST 2017! Pakliže budete chtít jen jízdenku „z Hradce na ten festival“, pokladní nemusejí tarif pochopit. V případě jakýchkoliv problémů, pište na office@sazavafest.cz.
Informace o spuštění prodeje jízdenek naleznete na webu Českých drah.


Vlaková spojení ČD naleznete na www.cd.cz  
Vyhledat spojení na IDOS Vyhledat spojení vlakem na IDOS Vyhledat autobusová spojení na IDOS  


Auto

Doporučené příjezdové trasy:

Informace o parkování - sekce Parkoviště

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání...