Eintrittskarten

MORCHEEBA SE VRACÍ!

Es tut uns leid, aber dieser Bereich ist nicht verfügbar in Ihrer Sprache.
  Zveřejněno: 16. 6. 2016 - 21:43

Skye, která sama zazářila na Sázavafestu již v roce 2007 v Kácově, se vrací tentokrát obohacena o kolegu Rosse tudíž pod hlavičkou MORCHEEBA! Proto se můžeme těšit na celé „best of“ Morcheeby a sólových desek Skye obohacené o novinky, které Skye a Ross spolu připravili právě teď. http://www.skyeross.uk/

Skye Edwards a Ross Godfrey , zakládající členové projektu Morcheeba vytvořili nové album “Skye | ROSS“ . Celé album je postaveno na základních kamenech původní Morcheeby, která vychází především z trip hopu a downtempa a právě to fanoušci Morcheeby velmi uznávají! Skye a její nezaměnitelný sametový hlas se spojil v dokonalou kombinaci se zvukem Rossovy  psychedelické kytary v nezapomenutelný strhující zážitek! Album “Skye | ROSS“ vyjde oficiálně v září 2016.

Morcheeba i Skye jsou v České republice populární již mnoho let. Vystoupení na Sázavafestu by mělo být jedno z nejlepších a nejzajímavějších v České Republice. Znovuobnovený projekt Morcheeba je nyní z hudebního hlediska nejvyzrálejším za celou svou existenci. Těšte se proto na nejkvalitnější koncert celé jejich kariéry!

Počátky skupiny se datují do poloviny 90. let, kdy Paul Godfrey (tehdy působící jako DJ) a multiinstrumentalista Ross Godfrey potkali zpěvačku Skye Edwards. To vedlo k založení Morcheeby. Rozená londýňanka se sametovým hlasem se podepsala na čtyřech deskách včetně nejúspěšnějších „Who Can You Trust?“ a „Big Calm“. Z následujícího alba „Fragments of Freedom“ (1999) pochází pravděpodobně nejznámější singl „Rome Wasn't Built in a Day“.

Morcheeba je londýnská hudební skupina, která vznikla v roce 1995. Jádrem kapely jsou bratři Paul a Ross Godfreyovi, naživo vystupují s kapelou, kterou v současné době tvoří opět Skye Edwards (zpěv), Bradley Burgess (basová kytara, zpěv), Andy Nunn (klávesy) a Andy Robertson (bicí).


Diese Seite benutzt Cookies. Durch die Nutzung dieser Website erklären Sie sich.     Weitere Informationen
  Laden ...