Provozní řád areálu

Vstupem do areálu dáváte souhlas s pořizováním fotografických a audiovizuálních záznamů.

  Provoz areálu

Otevírací doba areálu festivalu:
Čtvrtek 12:00 – 6:00
Pátek 11:00 – 6:00
Sobota 11:00 – 6:00
Otevírací doba stanového městečka:
Stanové městečko se pro návštěvníky otevře ve čtvrtek v 8:00 a uzavře se v neděli ve 14:00 hodin.

V případě, že jste svědky agresivního chování, nebezpečné situace, vandalismu či jiných nežádoucích projevů, prosíme, vyhledejte a ihned kontaktujte pracovníka pořadatelské nebo bezpečnostní služby festivalu.

  Důležité kontakty

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Policie 158
Městská policie +420 569 496 694, +420 777 567 025
Tísňová linka 112
Turistické informační centrum Světlá nad Sázavou +420 569 456 001

  Psi a ostatní zvířata

Z bezpečnostních důvodů je vstup psů a ostatních zvířat zakázán.

  První pomoc

Na festivalu je k dispozici stan první pomoci se zdravotním personálem. Zdravotnická služba je v provozu od otevření do uzavření festivalového areálu.

  Bezbariérový přístup

Celý areál festivalu je bezbariérový. Pro osoby na invalidním vozíku je vyhrazeno několik speciálních toalet.

  Děti

Děti do 8 let včetně v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Povinnost prokázat věk dítěte (dítě v občanském průkazu, pasu apod.). Plnou odpovědnost za děti v areálu nesou rodiče!

  Stanové městečko

Stanové městečko se nachází přímo u festivalového areálu a je zpoplatněno. Cena za využití stanového městečka po celou dobu festivalu je 300,-Kč/osoba. Ve stanovém městečku je k dispozici mobilní toalety, umývárny, sprchy, občerstvení - snídaně a další servis.

  Parkoviště

Více v sekci parkoviště

  Wi-Fi internet

Celý festivalový areál je pokryt WI-FI signálem a je pro všechny návštěvníky zdarma.

  Identifikační pásky

Každý návštěvník festivalu obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek, který mu pracovník festivalu upevní na zápěstí. Tento náramek vás opravňuje ke vstupu do areálu s možností jej opustit a opět se kdykoliv vrátit zpět. Identifikační náramek je nepřenosný a při poškození zcela neplatný bez náhrady škody. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do areálu a při namátkových kontrolách prokázat náramkem bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvník vpuštěn do areálu, případně vyveden ven bez náhrady.

  Hygiena

Ve festivalovém areálu jsou k dispozici mobilní TOALETY a umývárny, které jsou rozmístěny po celém areálu včetně stanového městečka. K dispozici jsou také exkluzivní toalety – FIVE STAR *****.

  Foto a video

Na festivalu je povoleno fotografování profesionálním fotoaparátem pouze akreditovaným fotografům s platným fotopasem Sázavafestu 2018.

  Doprovodný program

Koncerty významných kapel jsou samozřejmostí, dále se můžete těšit na autorská čtení, taneční vystoupení a další zajímavá vystoupení a atrakce. Součástí festivalu je FAMILY FUN ZÓNA, určená nejen pro dětské návštěvníky.

  Zákazy

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu vnášet: vlastní občerstvení, vlastní nápoje, skleněné nádoby, láhve, plechovky, hořlaviny, zbraně, drogy a omamné látky, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky vč. skládacích, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery, profesionální fotoaparáty. Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových a foto záznamů a to i pro vlastní potřebu. Ve festivalovém areálu je zakázáno rozdělávání otevřeného ohně, stanování a koupání. Do areálu platí zákaz vjezdu všech vozidel včetně motocyklů a kol bez povolení.
POZOR: poškození místní fauny a flory se trestá dle příslušných zákonů.

  Bezpečnostní služba - Security

Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY. Pro bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby v rámci jejich kompetencí. O bezpečnost mimo areálu se postará Policie ČR.

  Festivalové kelímky

V rámci festivalu bude probíhat prodej festivalových kelímků označených logem Sázavafestu a limitované edice Sázavafest 2018 (v omezeném počtu). Festivalový kelímek je zálohovaný a ten si můžete nechat opětovně naplnit nebo výměnou dostanete nový a případně ve výkupním místě nám ho kdykoliv odprodat. Otevřený stánek s výkupem bude maximálně hodinu po skončení poslední kapely a následně bude výkup pokračovat na baru u White house do 5:00 hodin. Na osobu bude vykoupeno maximálně 5 kelímků.

  Tribuna

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili festivalovou tribunu, pro Ty co si chtějí sednout a lépe vidět. Tuto tribunu můžete využít kdykoliv během festivalu. Kapacita tribuny je omezena.

  Ubytování

Nejjednodušší ubytování nabízí stanové městečko festivalu. Zde jsou některé další ubytovací kapacity, které město Světlá nad Sázavou a jeho nejbližší okolí nabízí.

Světlá nad Sázavou:
Hotel Barbora   Náměsti Trčků z Lípy, Světlá nad Sázavou
Penzion Kadlečák   Světlá nad Sázavou 13
Hotel Česká koruna   Nádražní 194, Světlá nad Sázavou
Vila Amenity   Horní 195, Světlá nad Sázavou

  Věci s sebou

Na festival byste si neměli zapomenout s sebou vzít: průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze nebo platební kartu, hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír, ručník), potřebné léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku, dostatek oblečení v případě špatného počasí a v případě nocování stan, karimatku a spacák.

  Zdraví

Chraňte si své zdraví. Buďte k sobě navzájem ohleduplní, spolupracujte se zdravotníky, pořadateli i bezpečnostní službou. Nehazardujte s látkami, které jsou zdraví škodlivé, které jsou zakázané a jejichž složení neznáte. Chraňte se před slunečním zářením, chraňte se před nadměrným hlukem. V případě úrazu i v případě podezření na zdravotní problémy (i kohokoliv neznámého) kontaktujte zdravotíky. Přejeme Vám příjemný pobyt a návrat ve zdraví.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání...