Tickets

Majk Spirit (SK)

  Žánr: rap, hip-hop

Videoklip

Michal Dušička, známý pod uměleckým jménem Majk Spirit je slovenský rapper a člen skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek.[1] V roce 2011 získal ve slovenské anketě Slávik dvě ocenění, objev roku a nejlepší videoklip roku.[2] O rok později se také stal vítězem ocenění MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. První informace o chystaném sólo projektu se objevily v březnu 2010.[13] Tehdy s názvem Mladý rebel bylo album ve stádiu příprav a sbírání tém. Majk Spirit mezitím dál hostoval na jiných projektech, jak sólově, tak s H16. V roce 2015 vydal dvě alba nazvaná Y White a Y Black. Na obou albech si k sobě přizval zástupce mladší generace českých i slovenských interpretů, jako jsou Ben Cristovao, Ewa Farna, Barbara Weiss, Ego, Ektor a další. Nejznámější písní z těchto alb je Primetime, která ma na YouTube vice než 15 milionu zhlédnutí.
Účast na ročnících: 2016 2017 2019

  Související články

Šťastný nový rok s hvězdným Majkem Spiritem ze Slovenska

Šťastný nový rok s hvězdným Majkem Spiritem ze Slovenska
  30. 12. 2015 - 16:22
Všem fanouškům, příznivcům a návštěvníkům festivalu přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů do nového roku 2016, děkujeme za vaši věrnost a těšíme se na setkání s vámi v létě.

  Další účinkující pro nadcházející ročník:

Čechomor (CZ)   Kapitán Demo   Mikolas Josef   Sto zvířat (CZ)   Vypsaná Fixa (CZ)   Monkey Business (CZ)   OLYMPIC   Rybičky 48 (CZ)   Marie Rottrová + Septet Plus Orchestra   Pokáč   Mandrage (CZ)   Mirai (CZ)   Ben Cristovao (CZ)   No Name (SK)   Tomáš Klus (CZ)   Xindl X (CZ)   Mig 21 (CZ)   Divokej Bill   Marek Ztracený (CZ)  

Where to go next?

  Účinkující   Tickets   Line-up

This site uses cookies. By using this site you agree.     More information
  Loading ...