Tickets

Michal Šindelář (CZ)

Videoklip

Michal Šindelář se postavil na koncertní pódia v raném věku. Pár dní před oslavou svých 14. narozenin (slaví je ve stejný den jako Karel Gott a Michal David tedy 14. července) vystoupil po boku svého otce Jiřího "Dědka" Šindeláře a skupiny Katapult na festivalu "Noc plná hvězd" 29. června 1996. Od roku 1998 (po odchodu bubeníka Tolji Kohouta) hnal motor Katapultu od bicí soupravy až do roku 2004. Po odchodu ze skupiny Katapult se Michal začal věnovat studiové práci, ať už jako zvukař (Studio Svárov, jehož služby využívají i takoví umělci jako např. klávesista od Lady Gaga - Brockett Parsons, Aneta Langerová, Marek Ztracený nebo Debbie), ale i studiový hráč např.: Žlutý pes - Mellow Yellow (akustická kytara, elektrická kytara, perkuse), Šárka Rezková - Sedmikrásná (bicí), Yvonne Sanchez - My garden (perkuse)... Na podiích doprovázel a doprovází Karla Kahovce, Viktora Sodomu, Ivana Hlase, Ivana Mládka a Jaroslava Samsona Lenka. Za dvacet let své hudební činnosti odehrál přes 1500 vystoupení, podílel se na více jak 40 albech a složil hudbu ke 2 divadelním představením.

Koncerty k 20. výročí budou obsahovat ohlédnutí za dosavadní kariérou a jistě dojde i na dnes již legendární "ohnivé sólo na bicí".

Účast na ročnících: 2016
Další informace o kapele:
  Web skupiny

  Další účinkující pro nadcházející ročník:

Čechomor (CZ)   Kapitán Demo   Mikolas Josef   Sto zvířat (CZ)   Vypsaná Fixa (CZ)   Monkey Business (CZ)   OLYMPIC   Rybičky 48 (CZ)   Marie Rottrová + Septet Plus Orchestra   Pokáč   Mandrage (CZ)   Mirai (CZ)   Ben Cristovao (CZ)   No Name (SK)   Tomáš Klus (CZ)   Xindl X (CZ)   Mig 21 (CZ)   Divokej Bill   Marek Ztracený (CZ)  

Where to go next?

  Účinkující   Tickets   Line-up

This site uses cookies. By using this site you agree.     More information
  Loading ...