Tickets

Provozní řád areálu

We're sorry, but this section is not available in your language.
Vstupem do areálu dáváte souhlas s pořizováním fotografických a audiovizuálních záznamů.

  Provoz areálu

Otevírací doba areálu festivalu:
Čtvrtek 13:00 – 6:00
Pátek 11:00 – 6:00
Sobota 11:00 – 6:00
Otevírací doba stanového městečka:
Stanové městečko se pro návštěvníky otevře ve čtvrtek v 8:00 a uzavře se v neděli ve 14:00 hodin.

V případě, že jste svědky agresivního chování, nebezpečné situace, vandalismu či jiných nežádoucích projevů, prosíme, vyhledejte a ihned kontaktujte pracovníka pořadatelské nebo bezpečnostní služby festivalu.

  Důležité kontakty

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Policie 158
Městská policie +420 569 496 694, +420 777 567 025
Tísňová linka 112
Turistické informační centrum Světlá nad Sázavou +420 569 496 676, +420 775 653 884

  Psi a ostatní zvířata

Z bezpečnostních důvodů je vstup psů a ostatních zvířat zakázán.

  První pomoc

Na festivalu je k dispozici stan první pomoci se zdravotním personálem. Zdravotnická služba je v provozu od otevření do uzavření festivalového areálu.

  Bezbariérový přístup

Celý areál festivalu je bezbariérový. Pro osoby na invalidním vozíku je vyhrazeno několik speciálních toalet.

  Děti

Děti do 6 let včetně v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Povinnost prokázat věk dítěte (dítě v občanském průkazu, pasu apod.). Plnou odpovědnost za děti v areálu nesou rodiče!

  Stanové městečko

Stanové městečko se nachází přímo u festivalového areálu a je zpoplatněno. Cena za využití stanového městečka po celou dobu festivalu je 450 Kč / osoba. Ve stanovém městečku jsou k dispozici mobilní toalety, umývárny, sprchy, občerstvení - snídaně a další servis.

  VIP Stanové městečko

VIP stanové městečko Vám nabídne navíc: charge boxy, vlastní wc a sprchy, rovnou travnatou louku v blízkosti řeky, možnost parkování vedle stanu (dle ceníku parkoviště), vlastní wifi zónu a navíc dostanete jako bonus kosmetický balíček. Cena za využití VIP stanového městečka po celou dobu festivalu je 950 Kč / osoba.

Více v sekci Stanové městečko

  Parkoviště

Návštěvníkům festivalu je k dispozici v blízkosti areálu placené parkoviště. Ceny a další informace naleznete v sekci Parkoviště.

Více v sekci Parkoviště

  Wi-Fi internet

Celý festivalový areál je pokryt WI-FI signálem a je pro všechny návštěvníky zdarma.

  Identifikační pásky

Každý návštěvník festivalu obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek, který mu pracovník festivalu upevní na zápěstí. Tento náramek vás opravňuje ke vstupu do areálu s možností jej opustit a opět se kdykoliv vrátit zpět. Identifikační náramek je nepřenosný a při poškození zcela neplatný bez náhrady škody. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do areálu a při namátkových kontrolách prokázat náramkem bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvník vpuštěn do areálu, případně vyveden ven bez náhrady.

  Hygiena

Ve festivalovém areálu jsou k dispozici mobilní TOALETY a umývárny, které jsou rozmístěny po celém areálu včetně stanového městečka. K dispozici jsou také exkluzivní toalety – FIVE STAR *****.

  Foto a video

Na festivalu je povoleno fotografování profesionálním fotoaparátem pouze akreditovaným fotografům s platným fotopasem Sázavafestu pro aktuální ročník.

  Doprovodný program

Koncerty významných kapel jsou samozřejmostí, dále se můžete těšit na autorská čtení, taneční vystoupení a další zajímavá vystoupení a atrakce. Součástí festivalu je FAMILY FUN ZÓNA, určená nejen pro dětské návštěvníky.

  Zákazy

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu vnášet: vlastní občerstvení, vlastní nápoje, skleněné nádoby, láhve, plechovky, hořlaviny, zbraně, drogy a omamné látky, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky vč. skládacích, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery, profesionální fotoaparáty. Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových a foto záznamů a to i pro vlastní potřebu. Ve festivalovém areálu je zakázáno rozdělávání otevřeného ohně, stanování a koupání. Do areálu platí zákaz vjezdu všech vozidel včetně motocyklů a kol bez povolení.
POZOR: poškození místní fauny a flory se trestá dle příslušných zákonů.

  Bezpečnostní služba - Security

Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY. Pro bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby v rámci jejich kompetencí. O bezpečnost mimo areál se postará Policie ČR.

  Festivalové kelímky

V rámci festivalu bude probíhat prodej festivalových kelímků označených logem Sázavafestu a limitované edice Sázavafest s ročníkem (v omezeném počtu). Festivalový kelímek je zálohovaný a ten si můžete nechat opětovně naplnit nebo výměnou dostanete nový a případně ve výkupním místě nám ho kdykoliv odprodat. Otevřený stánek s výkupem bude maximálně hodinu po skončení poslední kapely a následně bude výkup pokračovat na baru u Dance house do 5:00 hodin. Na osobu bude vykoupeno maximálně 5 kelímků.

  Ubytování

Nejjednodušší ubytování nabízí stanové městečko nebo VIP stanové městečko festivalu - viz sekce Stanové městečko.

Více v sekci Stanové městečko

  Věci s sebou

Na festival byste si neměli zapomenout s sebou vzít: průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze nebo platební kartu, hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír, ručník), potřebné léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku, dostatek oblečení v případě špatného počasí a v případě nocování stan, karimatku a spacák.

  Zdraví

Chraňte si své zdraví. Buďte k sobě navzájem ohleduplní, spolupracujte se zdravotníky, pořadateli i bezpečnostní službou. Nehazardujte s látkami, které jsou zdraví škodlivé, které jsou zakázané a jejichž složení neznáte. Chraňte se před slunečním zářením, chraňte se před nadměrným hlukem. V případě úrazu i v případě podezření na zdravotní problémy (i kohokoliv neznámého) kontaktujte zdravotníky. Přejeme Vám příjemný pobyt a návrat ve zdraví.


Where to go next?

  Mapy   Cesta na festival

This site uses cookies. By using this site you agree.     More information
  Loading ...