Vstupenky

The Fellas vystoupí v exkluzivní sestavě s Tonyou Graves

  Zveřejněno: 30. 7. 2016 - 10:53

The Fellas představují první singl It's Not Fair z nadcházejícího alba Scarecrow, které vyjde v září a jedou zahrát svůj set na Sázava Fest v exkluzivní sestavě s Tonyou Graves Evou Burešovou. Jako lákadlo kapela zveřejnila záznam z nahrávání. Podívejte se zde - https://www.youtube.com/watch?v=wXjeMDcTHRI

Hudební skupina The Fellas vydá 16. září své druhé album Scarecrow v produkci Dannyho Sabera. Navazují tak na debut Robbery Blues, oceněný v roce 2011 Andělem za Objev roku. Po pauze se muzikanti v této sezóně vrátí s novým materiálem, ve kterém ještě zvýraznili své silné stránky; akustický zvuk a silné melodie. Navíc přicházejí s výrazným příběhem, který stojí v pozadí novinek!

Prožil jsem prudký náraz, který mě přiměl zamyslet se nad svým životem a začít tak trochu znova,“ vysvětluje kytarista Jan „Jonny“ Anděl, hlavní autor nových skladeb. „Po hektické době, kdy jsem si nevážil svého zdraví a mnoha dalších věcí, jsem se z totálního přepracování psychicky zhroutil. Prožil jsem několik měsíců jen díky podpoře prášků, bojoval se strachem ze smrti, objímal stromy v přírodě a doufal, že se dokážu znovu postavit na pódium.“ Nakonec ale souboj se svým velkým „strašákem“ vyhrál, a navíc o něm napsal album Scarecrow (česky Strašák), které teď skupina The Fellas přinese fanouškům.


Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání ...