Vstupenky

  Ročníky

SÁZAVAFEST 2011

XI. ročník

  4. 8. - 7. 8. 2011      Areál Zelený ostrov, Benešov u Prahy

11. ročník SÁZAVAFESTu se letos poprvé konal v Benešově u Prahy. Areál bývalých kasáren se pravděpodobně stane na delší dobu místem konání festivalu, protože je výborně dostupný vlakem i autobusem a nabízí množství krytých hal nejen v nepříznivém počasí.

SÁZAVAFEST se v roce 2011 odehrával v rytmech reggae, ska, jazzu, kytarovek, elektroniky a folku. Nabídl celkem 6 scén a vystoupilo na něm více než 120 účinkujících jak z domova, tak ze zahraničí. Tradičně zazněla autorská čtení, filmy a pro ty nejmenší bylo nově připraveno zázemí v Dětském koutku Minimax přímo v areálu Zelený ostrov.

  Účinkující:

HURTS /UK/, THE SUBWAYS /UK/, KOSHEEN /UK/, ALPHAVILLE /D/, NOUVELLE VAGUE /F/, BELLERUCHE /F/, GREEN FROG FEET /D/, MAD HEADS XL /Ukr/, JAZZANOVA /D/, JANA KIRSCHNER /SR/, IRIE REVOLTES /D/, CHINASKI, NIGHTWORK, WOHNOUT, CHARLIE STRAIGHT, TATA BOJS, TOMÁŠ KLUS, TOXIQUE, RYBIČKY 48, ROMAN HOLÝ s J.A.R., MONKEY BUSINESS, PUB ANIMALS, VĚRA BÍLÁ, DJ LUCCA s MICHALEM PAVLÍČKEM, DARA ROLINS s DANEM BÁRTOU, PETR SPÁLENÝ, VÁCLAV KOUBEK, JIŘÍ SCHMITZER, JAROSLAV SVĚCENÝ, STO ZVIŘAT, BASTA FIDEL, PRAGUE CONSPIRACY, FAST FOOD ORCHESTRA, PLEXIS, KEKS, IVAN HLAS, XAVI BAUMAXA, VANDA /SR/, SCHODIŠTĚ, TANX, VLADIMÍR MERTA, ABRAXAS, REPUBLIC OF TWO, NEŘEŽ, VOKO BERE, TANY TANY, MIRO ŠMAJDA, UDG, LAVAGANCE /SR/, BLUE EFFECT, THE SNUFF, DRUM CIRCLE a mnoho dalších...
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání ...